18 Eylül 2014 18:13

Arsène Wenger'in dramı

Yoksa Bunlar Kardeş mi?

Haberin puanı
238
Habere puan ver
Cazorla:"Ulan siz varya.. neyse gülmeye devam."
Cazorla:"Ulan siz varya.. neyse gülmeye devam."

 

 

Takımdaki bazı futbolcuların yüz benzerliği teknik direktörü çileden çıkardı.

 

 

    Arsenal'in tecrübeli 'Genç Avcısı' teknik adamı Arsène Wenger,takımdaki yüz benzerliği hakkında bazı endişeler duyduğunu belirtti.

Özellikle Gibbs ve Chamberlain adlı oyuncuların birbirlerine çok benzemesi ve teknik adamın yaşının bir hayli ilerlemesi,bazı problemleri beraberinde getirdiğini söyledi.

Bu iki oyuncunun formalarını değiştirip kendisini kandırdığını itiraf eden Wenger: "Eğer böyle bir vaka ile birdaha karşılaşırsam,şişme montum üzerine yemin ederim ki ikisinide acımadan satarım" dedi.

Wenger artık antrenmanlarda 'Nereden bileyim bi takla atta görelim' adlı eski bir metodunu kullandığını, ancak kesin sonuca ulaşmak amacıyla bu iki futbolcu için önümüzdeki maçlarda İngiltere Federasyonuna yaka kartı ile çıkmaları talebinde bulunacağı öğrenildi.

Öte yandan bu iki futbolcunun lunaparkta atlı karınca'ya binerken yakalayan muhabirimizin sorularını cevapsız bıraktığı öğrenildi.

    Bu sezonki hedeflerinide açıklayan Wenger ilginç bir şekilde ligi 21 yaş ortalaması ile bitirmek istediklerini ekledi.

Konumuzun dışında birkaç soruya da cevap verebileceğini söyleyen Wenger, Türk şarkılarınada ilgi duyduğunu itiraf edip ,Nil Karaibrahimgil'in 'Yaş 18' adlı şarkısının favorisi olduğunu belirtti.

Bu (tıklayınız) esrarengiz fotoğraf hakkında ise tek kelime etmeyip röportajın aciliyet ile bitirilmesini hakkında bizi uyarmıştır.

 

Gol Avcısı bildirdi.
Diğer okazyonlar
10 puan
"3 puanı bu muhteşem taraftara hediye ediyoruz"
8 puan
"İyi bir çıkış yakaladık, bunu sürdürmek istiyoruz"
6 puan
"Futbolun adaleti yok"
4 puan
"Lig uzun bir maraton"
2 puan
"Bu maçı unuttuk"
0 puan
"Bugüne kadar hakemler hakkında hiç konuşmadım"
Dakika ve skor alalım
Puan durumuHepsi
Galeri