22 Mart 2011 23:06

Balotelli takımını yine yalnız bıraktı!

Kırmızı görmeye fırsat bulamayan genç oyuncuyu bu kez forması yaktı!

Haberin puanı
1062
Habere puan ver
Balotelli takımını yine yalnız bıraktı!
Teknik Direktör Mancini'nin 'Oyuna gir' talimatı verdiği Balotelli formasını çıkaramayınca Manchester City maçı 10 kişi tamamladı.

UEFA Kupası'nda attığı uçan tekme ile takımının elenmesine neden olan Manchester City'nin yaramaz çocuğu Mario Balotelli, ligde oynanan Chelsea karşılaşmasında yine takımını eksik bırakan isim oldu. Balotelli bu kez kırmızı kart görmeye fırsat bulamazken formasını giymeyi başaramadığı için oyuna giremedi.

Balotelli'nin forma ile olan amansız mücadelesinin 15 dakikalık özet görüntülerinin yayın hakkını ESPN televizyonu satın aldı. Bu görüntülerde formayı giyemeyen genç futbolcunun tribünden annesine defalarca seslendiği ve hatta formanın içine giydiği sweat-shirt'ün kollarını yukarda toplanmasın diye eliyle tuttuğu gözlendi.

2-0 Londra temsilcisinin kazandığı maç sonrası City'li oyuncular Chelsea mağlubiyetini Balotelli'nin yokluğununa bağlamadı. Kompany, "Mario sağolsun, 10 kişi olduğumuzu anlamadık bile. Maçtan sonra hocamız söyledi. Kendisi sayesinde 11'e 11 oynamayı unuttuk, zaten öyle zorluk çekeriz artık" diye konuştu. Takımın bir diğer oyuncusu Nigel De Jong ise, Balotelli'nin kemik yapısının forma giymesini zorlaştırdığını belirtti ve ekledi: "Değiştireceğiz artık"
riberizm bildirdi.
Diğer okazyonlar
10 puan
"3 puanı bu muhteşem taraftara hediye ediyoruz"
8 puan
"İyi bir çıkış yakaladık, bunu sürdürmek istiyoruz"
6 puan
"Futbolun adaleti yok"
4 puan
"Lig uzun bir maraton"
2 puan
"Bu maçı unuttuk"
0 puan
"Bugüne kadar hakemler hakkında hiç konuşmadım"
Dakika ve skor alalım
Puan durumuHepsi
Galeri