23 Nisan 2011 01:42

Bayrama gölge düştü.

23 Nisan' da Guiza olan çocuk linç girişiminden son anda kurtarıldı.

Haberin puanı
1230
Habere puan ver
Bayrama gölge düştü.
23 Nisan'da Guiza'nın yerine geçen Bedevi B.(11) televizyonlarda çıkan görüntülerin ardından mahalle kahvesi önünde tartaklandı. "Aldığın paranın hakkını ver!", "ne bela adammışsın bir defolup gidemedin" şeklinde sözlü tacizlerle başlayan tartışma çocuğun, "ben maçlara çıkmıyorum ki evde oturuyorum maçları izliyorum sadece" demesi ile iyice alevlendi. "Biz de ondan ayar olduk sana zaten" diyerek çocuğun üzerine çullanan kahve sakinleri gerçeğin farkına annenin yetişmesi ile vardı.

Mikrofonlarımıza konuşan Bedevi B. büyük bir Guiza hayranı olduğunu, aynı zamanda Emrah'a ve kutup ayılarına büyük bir sempatisi olduğunu söyledi. "Guizayı kendime örnek" alıyorum diyen yavrucak, "oturduğum yerden para kazanabileceğim bir mesleğin 2 yıldır hayalini kuruyordum ve Guiza abiyi gördüğümde idolüm bu olmalı dedim".

Anne çok dertli: "Ne olur bugün çabuk geçsin!"

Oğlunun 23 Nisan sabahı kahvaltıya ağlamaklı bir yüz ile oturduğunu söyleyen acılı anne, "ne olduğunu biz de anlamadık, kahvaltıya üzerinde Fener formasıyla indi, bal kaymak uzatıyorum gözleri doluyor, yumurta kırdık istemedi, sürekli evin önündeki elektrik direğine sarılmak istediğini söyleyip duruyor. Çok endişeliyiz, yetkililerden 23 Nisan gününü erken bitirmelerini istiyorum" şeklinde feryat etti.
madshark bildirdi.
Diğer okazyonlar
10 puan
"3 puanı bu muhteşem taraftara hediye ediyoruz"
8 puan
"İyi bir çıkış yakaladık, bunu sürdürmek istiyoruz"
6 puan
"Futbolun adaleti yok"
4 puan
"Lig uzun bir maraton"
2 puan
"Bu maçı unuttuk"
0 puan
"Bugüne kadar hakemler hakkında hiç konuşmadım"
Dakika ve skor alalım
Puan durumuHepsi
Galeri