27 Temmuz 2010 10:32

"İnsanlık onuru spoiler'ı yenecek" sesleri!

Öfkeli taraftarlar, maç özetlerinde gol öncesi dakikayı söyleyen spikeri istedi: Onu bize verin!

Haberin puanı
1264
Habere puan ver
Şimdi dikkatle izliyoruz!
Şimdi dikkatle izliyoruz!
İstanbul'da gergin saatler.. Genel bir TV kanalının önüne gelen öfkeli kalabalık, maç özetlerini anlatırken gollerden önce dakikayı söyleyen spikere sert tepki gösterdi.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen futbolseverler ellerinde meşaleler ile "Kahrolsun spiker spoilerizmi", "İnsanlık onuru spoiler'ı yenecek" şeklinde sloganlar atarak tepkilerini ortaya koydu.

Krampon mikrofonlarına konuşan öfkeli bir taraftar, "Hanım yattıktan sonra geç saatte başlıyor diye rahat rahat maç özeti izleyelim diyoruz. Maç skorlarını öğrenmemek için o saate kadar 10 takla atıyoruz. Ama tüm pozisyonları normal şekilde anlatan spikerler, gol olmadan önce 'dakika 56' diye başlamıyor mu deliriyoruz. İki arkadaşımız kumandayı yemeye çalıştığı için dişçiye kaldırıldı" dedi.
O sırada mikrofonu kapan bir başka futbolsever, "Ben de spikerin pozisyon öncesi 'Şimdi dikkatle izliyoruz' demesine gıcığım. Arkadaşım zaten dikkatle izliyoruz, belki ben sürpriz seviyorum, belki biipppstir diye şaşırmayı seviyorum, niye bizimle oynuyorlar " diye cinnet geçirdi. Aynı taraftar elektro şoktan sonra sözlerine şöyle devam etti: "Tek sorun o da değil. Naklen yayınlanan şampiyonlar ligi maçlarının ardından ikinci bir karşılaşma da banttan veriliyor. Insomnia teşhisi konmuş kişiler bu maçları izlemek istiyor olabilir. Spiker unutursa, maç sonu yorumcuları kesin o maçın skorunu söylüyor. Arkadaşım insan gecenin 2'sinde sonucunu bildiği maçı niye izlesin, maç çok izlenince kanala çok mu elektrik faturası mı geliyor, ceketleriniz neden kırmızı, niye bizimle oynuyorlar?"
Diğer okazyonlar
10 puan
"3 puanı bu muhteşem taraftara hediye ediyoruz"
8 puan
"İyi bir çıkış yakaladık, bunu sürdürmek istiyoruz"
6 puan
"Futbolun adaleti yok"
4 puan
"Lig uzun bir maraton"
2 puan
"Bu maçı unuttuk"
0 puan
"Bugüne kadar hakemler hakkında hiç konuşmadım"
Dakika ve skor alalım
Puan durumuHepsi
Galeri