29 Kasım 2011 10:03

Ronaldinho haykırdı

"Bizi kimse anlamıyor, o kadar yanlızız ki.."

Haberin puanı
778
Habere puan ver
Ünlü futbolcuyu yakan görüntüler...Ünlü futbolcuyu yakan görüntüler...Ünlü futbolcuyu yakan görüntüler...
(oda boş yankı yapıyo..)
Ünlü futbolcuyu yakan görüntüler...Ünlü futbolcuyu yakan görüntüler...Ünlü futbolcuyu yakan görüntüler... (oda boş yankı yapıyo..)

Son dönemde saha dışı olaylarla adından sıkça söz ettiren ve zor günler geçiren Ronaldinho suskunluğunu Krampon'a bozdu. Rüportaj için evinin ve banyosunun kapılarını bize açan Ronaldinho kafalardaki soru işaretlerini kaldırdı. 


Sözlerine kız arkadaşından özür dileyerek başlayan Ronnie " Aradım ama 3 gündür telefonlarıma çıkmıyor, buradan sizi dinliyorsa ona bir mesaj göndermek istiyorum -Affet ne olur geri dön Tülay!(ağlaşmalar)"

 

Sakinleşmek için Elif Türküsü ve Elfida'yı dinlettiğimiz yıldız oyuncu "Basında yer alan görüntülerin her insanın hayatında olan insani durumlar olduğunu ancak bu duruma da iyi tarafından baktığını söyledi". Kendisine "hö iyi tarafı da ne ?" diye sorduğumuz sambacı:


"Kamuoyunda futbolcular için bi eli yağda ötekisi balda.. Parayı buldu elini sallasa ellisi gibi yanlış fikirler var. Bu yüzden çevremizde eski dostlar bekar arkadaşlar dönüp duruyo. Ancak bizim de halimiz perişan. Bunu herkes gördü" dedi.


Flamengo başkanına da göndermede bulunan Ronaldinho "El işlerse ağız gevişler, bu kadar çok konuşuyorsa önce kendisine baksın" sözleri ortalığı daha da kızıştıracak gibi görünüyor. 

 

Türkiye ligini çok beğendiğini ve hep hayalinde  4 büyüklerden birinde oynamak olduğunu söyleyen yıldız oyuncu galatasarayda oynamayı daha çok istediğini Johan Elmandere çok gol attıracağına inandığını sözlerine ekledi. 

mesahan bildirdi.
Diğer okazyonlar
10 puan
"3 puanı bu muhteşem taraftara hediye ediyoruz"
8 puan
"İyi bir çıkış yakaladık, bunu sürdürmek istiyoruz"
6 puan
"Futbolun adaleti yok"
4 puan
"Lig uzun bir maraton"
2 puan
"Bu maçı unuttuk"
0 puan
"Bugüne kadar hakemler hakkında hiç konuşmadım"
Dakika ve skor alalım
Puan durumuHepsi
Galeri