23 Eylül 2014 16:49

Selçuk ve Burak açıkladı!

Yıldız futbolcuların form düşüklüğünün nedeni sadece krampon.net'te!

Haberin puanı
208
Habere puan ver
Liseyi de beraber okumuşlar.
Liseyi de beraber okumuşlar.

 

   Geçtiğimiz günlerde formsuzlukları tavan yapan Galatasaray'ın yakın arkadaş oldukları bilinen iki milli oyuncusu taraftarlardan da tepki toplamıştı. Biz de bu iki oyuncunun formsuzluğunun nedenini merak edip onlarla bir röportaj yapmak istedik. Genel merkezimizde muhabir ararken genelde ConteCristo'nun haberlerinde muhabirlik yapan ve çok uzun süredir muhabirlik yapmadığı için yata yata yaklaşık 120 kiloya çıkan Ahmet Ğ. yi 3. deneyişimizde uyandırabildik ve zoraki de olsa iki futbolcunun yanına yolladık. İşte o röportaj:

 

Ahmet Ğ: Oy oy ooy her yanım tutulmuş be... He ne diyoduk? Evet arkadaşlar son zamanlarda çok kötü bir performans grafiğiniz var ve bu durum bütün futbolseverlerden tepki topluyor. Sizin konu hakkında söyleyeceğiniz birşeyler var mı?

Selçuk İnan: Vallahi, ikimiz de yorulduk artık. Takıma yapılan her transfer beni mi etkiler abi? Sneijder gelir seni arkaya itti derler, Dzemaili gelir seni arkadan öne kaktırdı derler, Telles gelir sana sağ gösterip sol vurdu derler. Sanki millet benle ortada sıçan oynuyor yahu. Bırakın da bi topumu oynayayım. (fısıldayarak) Bi de kız meselem var be abi, ne sen sor ne ben söyleyeyim.

Burak Yılmaz: Benim de derdim bol be abi. Gittiğim her deplasmanda tepki görmekten bıktım. Yahu daha önce hiç karşısında oynamadığım takımın taraftarı gelip yuhalıyor beni. Ne yaptım size tipime mi kızıyosunuz, kaşımda faça var diye mi bunlar yahu? Biliyosunuz geçen evlendik Allah'a şükür, kız evine istemeye giderken komşular ıslıklayıp kafama pet şişe attı ya. Komşu mahalle bakkalına gidiyorum adam beni görünce kepenk kapatıyor.

Ahmet Ğ: Peki arkadaşlar dünyada tepki gören veya mevkisi değişen tek oyuncu sizler misiniz? Biraz kafanızı futbola verin, Selçuk geçen Tarık'a attığın pasa Tarık hala koşuyor yakalayamadı gözünü seveyim.

 

Selçuk İnan: Abi eskiden kafam rahattı, aklım toptaydı. Şimdi o kadar düşünüyorum ki o meseleleri her gün alkol almak zorunda kalıyorum kafamı dağıtabilmek için. Bazı maçlara kafa iyi çıkıyorum futbolcuları çift görüp tam ortalarına atıyorum pası.

 

Ahmet Ğ: Peki sen Burak, maç başına  15,3 ofsayt ve 12,5 kendini yere atma ortalamasıyla oynuyorsun, hiç bu durumu düzeltmeyi düşündün mü?

 

Burak Yılmaz: Kendimi yere atma hususunda bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Çünkü Galatasaray taraftarının aklında kalan bir efsane olmak istiyorum. Biliyorsunuz şimdi golcü dediğiniz zaman Hakan Şükür'ü teknik dediğiniz zaman Hagi'yi falan geçerek taraftarın aklında yer edemem. Fakat atlama konusunda Arif abi'ye yaklaştığımı düşünüyorum. Galatasaray'ın en iyisi olabileceğim tek dal bu ve bu dalda kulübün gelmiş geçmiş en iyisi olma konusunda iddialıyım. Ofsayt meselesine gelince, abi açıkçası ben ofsaytın ne demek olduğunu bilmiyorum. Geçen hanım sordu "Aşkım ofsayt ne demek?" diye yeminle rezil oldum. Bİr de maçlardan önce hep Selçuk'a bana pas atmasını ve benim de kaleye doğru koşacağımı söylüyorum. %80'inde yandaki adam bayrağını kaldırıp durduruyor beni, geri kalan %15 inde topu yakalayamıyorum. Yakalayabildiğim %5 in de %3'ünü falan atıyorum işte. Ahmet Bey, şşt Ahmet Bey!

 

Ahmet Ğ: Pardon ya içim geçmiş. (Esniyor) Evet arkadaşlar eklemek istediğiniz bir şey var mı?

 

Selçuk İnan: Abi bi de bunu gazetede yaynlamazsak, (fısıldayarak) var ya ben bu Burak'tan bezdim. Manisa, Trabzon, Galatasaray, Mili takımlar, ulan hadi bu aralar derde düştük, biz de formsuzuz. Eskiden attığım her ara pasını hiç ediyordu ya, yeminle önümde iyi bi forvet olsa istatistiklerimi Zidane'la kıyaslıyordunuz. Lisede de bu benden kopya isterdi hep benim sayemde geçti. 30'una yaklaşmış bi futbolcuyum bunun yüzünden futbolu bırakma noktasına geldim. Futbolu bıraksam bu da futbolu bırakıp emekliliğimi de zehir eder diye futbolu bile bırakamıyorum lanet olsun. 

 

Ahmet Ğ. Yok artık Turgay Şere... Neyse arkadaşlar haberi demarqe seviyesine indirmeden bitirelim. Aydınlatıcı açıklamalarınız için teşekkür ederiz. Bir gün yeniden eski formunuza kavuşmanız dileğiyle...

el gato bildirdi.
Diğer okazyonlar
10 puan
"3 puanı bu muhteşem taraftara hediye ediyoruz"
8 puan
"İyi bir çıkış yakaladık, bunu sürdürmek istiyoruz"
6 puan
"Futbolun adaleti yok"
4 puan
"Lig uzun bir maraton"
2 puan
"Bu maçı unuttuk"
0 puan
"Bugüne kadar hakemler hakkında hiç konuşmadım"
Dakika ve skor alalım
Puan durumuHepsi
Galeri