20 Haziran 2012 19:06

Willems şampiyonada oynadığını kimseye inandıramıyor!

Willems; “Bana neden inanmıyorsunuz?"

Haberin puanı
856
Habere puan ver
Kimseyi inandıramadık arkadaş nasıl iş ya?
Kimseyi inandıramadık arkadaş nasıl iş ya?

Lise son sınıf öğrencisi olan Jetro Willems, Psv takımında forma giymesine rağmen Avrupa şampiyonasında Hollanda milli takımı ile 3 maç oynayıp, 3’ün de de ilk 11’de çıktığına anası babası dahil, hiç kimseyi inandıramıyor. Arkadaşları ve ailesi tarafından da hunharca ta**ak geçilen Willems, “Şampiyonadaydım” dediğine bin pişman oldu.

 

 

Sadece dayaktan yırtabilmiş!

 

 Hollanda’nın 0 çekmesi ile eve dönmelerinin ardından, kendi evinin yolunu tutan Willems, takım iyi performans sergilemese de kendisi çok genç yaşta şampiyonanın “sözde” favorisi bir takımda bütün maçlarda ilk 11’de sahaya çıkmanın haklı gururunu ve tavlayacağı kızların hayalini kuruyordu.

 

  Kapıyı çaldı ve kapıyı açan babasıydı. “Nerdesin lan sen şerefsizin bebesi!” Diyerek bağıran babasına ne diyeceğini şaşıran Jetro; “Polonya’daydım ya baba, milli takımla. İzlemediniz mi maçları?” Gibi sözlerle derdini babasına anlatmaya çalıştı. Anlattıkları karşısında gülme krizine giren baba, hastaneye kaldırıldı ve güçlükle hayata döndürüldü. Hastaneden çıkar çıkmaz da oğlu Willems’ı uyuşturucu madde kullandığı şüphesi ile kontrol ettirdi.

 

Doktor: “Üzerine gitmeyin.”

 

  Karnesinde geometri ve beden eğitimi derslerinden zayıf getirdiği için evden kaçtığına inanan aileye, muayene eden doktor; “Karnesini unutturmak için şekillere giriyo. Üzerine gitmeyin, hee hee deyip geçin.” gibi tavsilerde bulundu.

 

Hollanda spor kamuoyu da Willems yüzünden Marwiijk’e savaş açtı.

 

 Kupayı almaya gittiği Polonya’dan babayı alarak ve 0 çekerek dönen Hollanda milli takımına ülkenin önde gelen isimleri ateş püskürüyor. En çok püskürülen isim ise teknik direktör Marwiijk oldu. Takımı her maça 10 kişi ile sahaya sürdüğünü iddia ederek sabahlara kadar programlar yapılıyor. Bununla da kalmayıp, ellerine aldıkları hıyara Robben, yoğurda Afelaay, sarımsağa Sneijder ve kaşık için ise Van Marwiijk ismi verilrken; “Bu Robben’le Afelaay’ı bi tasa koyuyoruz, içine biraz da dövülmüş Sneijder ekliyoruz, sonra Marwiijk ile karıştırıyoruz al sana Hollanda milli takımı” diyerek reyting rekorları kırıyor ve öfkelerini kusuyorlar.

 

Çocuk da şokta!

 

  “Kampın ilk gününden itibaren döndüğümde basacağım havanın hayalini kuruyordum. Geceleri uyuyamıyordum. Zaten Robben abi de beni gazlayıp duruyordu, oğlum sende bi numara olmasa da Hollandalı olunca iş bitiyor, dünyaları kazanır, karının kızının içinde yüzersin demişti, nasıl bu hale geldik inanın bilmiyorum" şeklinde konuştu.

nistelrooy bildirdi.
Diğer okazyonlar
10 puan
"3 puanı bu muhteşem taraftara hediye ediyoruz"
8 puan
"İyi bir çıkış yakaladık, bunu sürdürmek istiyoruz"
6 puan
"Futbolun adaleti yok"
4 puan
"Lig uzun bir maraton"
2 puan
"Bu maçı unuttuk"
0 puan
"Bugüne kadar hakemler hakkında hiç konuşmadım"
Dakika ve skor alalım
Puan durumuHepsi
Galeri