20 Eylül 2011 10:28

Yeni bir kriz kapıda!

Şimdi de 3 büyüklerde kim kaptan olacak gerginliği yaşanıyor

Haberin puanı
1428
Habere puan ver
Kaptan Q7: "Hayır teyzecim bu belediyenin önünden geçmez 95 geçiyo ordan"
Kaptan Q7: "Hayır teyzecim bu belediyenin önünden geçmez 95 geçiyo ordan"
Türkiye; spikerleriyle, 3 bacaklı futbolcularıyla, Zokoro’su, şikesiyle uğraşırken özellikle 3 büyüklerin korkulu rüyası ‘Kim kaptan olacak?’ kavgası gittikçe büyüyor.

Galatasaray’da Arda’nın kaptanlığı ‘Şimdi Selena yenge gelse klübü mü kapatcak?’ tartışmasıyla başlarken eleştirilerden bunalıp Ardalı A.Madrid’e imza atmasının ardından Sabri’nin kaptan olmasıyla kedi yumağına dönen sorun hala bilinmez akşamın ufkunda…Beşiktaş’ta ise eski moda terlik kavgasıyla başlayıp parmak arası kramponun vermiş olduğu cinnet haliyle İbrahim’den İbrahim’e geçen kaptanlık daha sonra Guti’ye verilince Q7’nin ‘Kaptan dediğinin Guti başı oynamaz’ sözleriyle iyice büyüyüp kendini sonra gecesini gündüzüne katarak klüplere veren Guti’nin Reina’da Sortie’de gayet kaptanlık yaptım tecrübem var diyerek hala Demirören’i ikna etmeye çalışmasıyla ortaya çıkmıştı.

Fenerbahçe’de ise kaptanın Brezilyalı olması pek sorun olmazken 2.kaptanın Emre olması bir çok spor yazarı ve bir dolu Arena Stadı taraftar tarafından yadırgandı. Bu gelişmeler yaşanırken Avrupa’nın önde gelen kaptanları başını Terry , Gerrard , Lampard , Totti ve Puyol’un çektiği grup bir bildiri yayınladı:

Kamuoyunun dikkatine,
Son yıllarda özellikle Türkiye’de ortaya atılan gelen geçenin kaptan olabileceği sistemi endişe ile izliyoruz. Düşünsenize Maldini varken sırf istiyo diye İbrahimoviç’in kaptan olduğunu Allah korusun hergün enseye şaplak töbe töbe aklıma bile getirmek istemiyorum. (Rodney ve Cassano’dan gözyaşları ve hıçkırıklar) Bakın yapmayın etmeyin bi kere boyu kısa adamdan kaptan olmaz. (Sabri’den bahsediyor) Kaptan dediği akıllı olmalı. (Deli İbo’dan bahsediyor) Öyle basur ameliatı yapmaya kalkıp dünyadaki kabzımalları bize musallat etmemeli. (Burda kimden bahsettiklerini bizde anlamadık) Kaptanlık için son mesajımızda şudur: Metin olun CANınızla oynayın HAKKInızla kazanın.

Bu bildiriyi Fenerbahçe’nin resmi sitesinden yalanlayıp, Mete Düren’in doğrulamamasının ardından son olarakda Galatasaray sağlık kurulundan alınan 3 ay bu bildiri okunamaz raporundan sonra futbolcular olay yerinden sessizce ayrıldılar.
hiko1903 bildirdi.
Diğer okazyonlar
10 puan
"3 puanı bu muhteşem taraftara hediye ediyoruz"
8 puan
"İyi bir çıkış yakaladık, bunu sürdürmek istiyoruz"
6 puan
"Futbolun adaleti yok"
4 puan
"Lig uzun bir maraton"
2 puan
"Bu maçı unuttuk"
0 puan
"Bugüne kadar hakemler hakkında hiç konuşmadım"
Dakika ve skor alalım
Puan durumuHepsi
Galeri